طراحی سایت

امروزه داشتن وب سایت، خود یک مزیت است و اعتبار به همراه دارد. 

اکثریت کسب و کار ها از فضای کسب و کار سنتی به کسب و کار اینترنتی در حال مهاجرت هستند. لازمه کسب و کار سنتی داشتن موقعیت مکانی ثابت و متناسب با ابعاد و تعداد کالاها، نیازمند متراژ مورد نظر می باشد و با تورمی که در حال حاضر در جریان است، نیازمند آن است که سرمایه اولیه زیادی داشته باشیم.

«با طراحی وب سایت، فروش فارق از زمان و مکان مشخص را تجربه کنید»

مراحل طراحی و راه اندازی وب سایت

 

ثبت سفارش:

در این مرحله سفارش خود را ثبت می کنید و توضیحات و اطلاعات خود را ثبت می نمایید.

راه اندازی و اتصال هاست و دامنه:

این مرحله توسط متخصصین مجموعه راه اندازی می گردد.

 نصب و راه اندازی قالب وردپرسی:

قالب وردپرسی سفارشی شده بر روی سرویس هاست شما نصب و راه اندازی می گردد.

 سفارشی سازی محتوای وب سایت:

با توجه به آموزش هایی که در اختیار شما گذاشته می شود، محتوای وب سایت خود را تنظیم می کنید و با توجه به نیاز و حوزه کسب و کار خود سفارشی می کنید.

 راه اندازی درگاه پرداخت: 

با توجه به آموزش هایی که در اختیار شما قرار داده می شود، درگاه پرداخت را برای خود دریافت می کنید و پس از اتصال آن به وب سایت، سایت شما قابلیت ثبت سفارش و پرداخت را شامل می شود.

 راه اندازی نماد اعتمادالکترونیک:

در این مرحله با توجه به آموزش های قرار داده شده، نماد اعتماد الکترونیک کسب و کار خود را دریافت می کنید و در وب سایت خود قرار می دهید.

لازم به ذکر است نماد اعتماد الکترونیک، مورد اعتماد بودن وب سایت شما را به کاربر القا می کند و باعث می شود کاربر با خیال راحت به شما اعتماد کند و سفارش خود را ثبت نماید. “به عبارتی اینماد قابل پیگیری بودن و امن بودن وب سایت شما را به کاربر می رساند.”

مزایای دیدن دوره آموزشی و اعمال تغییرات محتوای وب سایت توسط خودمان

این روش برای اولین بار توسط شرکت رایان استراباد آرکا زیر مجموعه دهکده اقتصادی بین المللی امید جلین اجرا می گردد که در ادامه به شرح مزایا آن می پردازیم:

  • مجموعه ها و فروشگاه های کوچک که برای شروع قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود را دارند، به دلیل اینکه آشنایی آن چنان با این حوزه ندارند و ترس هزینه کردن در این زمینه را دارند، با این روش هزینه کمی را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود در نظر می گیرند و اموری که برای توسعه وب سایت خود نیاز دارند، توسط خودشان انجام می شود و نیاز نیست هزینه گزافی پرداخت نمایند.
  • تمامی مواردی که برای وب سایت خود نیاز دارید، خودتان اعمال می کنید. پس در هر زمان و مکانی می توانید تغییرات مورد نظر خود را انجام دهید و دیگر نگران در دسترس بودن ادمین وب سایت نیستید و تغییرات را باب میل خود انجام می دهید.
  •  در این روش تسلط کامل بر کسب و کار اینترنتی و وب سایت خود را دارید و نگران اطلاعات پرداخت و وب سایت خود نیستید که در دسترس دیگران قرار گیرد.

ویدیو های آموزشی پکیج طراحی وب سایت در همان روز پس از ثبت سفارش جهت دانلود و مشاهده در اختیار شما قرار می گیرند و هاست و دامنه به همراه قالب سفارشی نصب شده بر روی هاست، پس از ۴ روز کاری پس از ثبت سفارش در دسترس شما عزیزان قرار می گیرند.

سر فصل های آموزشی که در اختیار شما گذاشته می شود:

راه اندازی وب سایت فروشگاهی
تولید محتوای محصول
دریافت درگاه پرداخت و اتصال آن
وب سایت و قالب وردپرسی
تولید محتوای وبلاگ
دریافت نماد اعتماد الکترونیک و جایگذاری در وب سایت
بالا آوردن وب سایت در نتایج گوگل
روش های افزایش فروش اینترنتی
روش های اتصال به موتور های جستجوی خرید

لازم به ذکر است ویدیو های آموزشی این پکیج به صورت دائمی در اختیار شما گذاشته می شود و هر بار نیاز به دانلود مجدد آن ندارید.