11کسب و کار اینترنتی در منزل

11کسب و کار اینترنتی در منزل

در جامعه مبتنی بر فناوری امروز، هیچ دلیلی وجود ندارد که از راحتی اتاق نشیمن خود نتوانید یک تجارت سودآور را شروع کنید. در ادامه پیشنهادهایی در رابطه با کسب و کار اینترنتی در منزل برای شما داریم.

کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب و کار اینترنتی در منزل

 1. وسایل دست ساز ایجاد کنید و بفروشید

اگر از افراد خلاق یا هنرمند هستید ، می توانید به راحتی هنرهای دستی خود را از طریق اینترنت به فروش برسانید.

 1. یک کانال یوتیوب راه اندازی کنید

ایجاد حساب کاربری و انتشار فیلم در یوتیوب کاملاً رایگان است. شما میتوانید با تهیه فیلم های آموزشی و انتشار آن در یوتیوب در بلند مدت به درآمد خوبی برسید.

 1. ارائه وبینار

اگر در زمینه خاصی متخصص هستید ، شروع به ارائه وبینار کنید. وبینارها، سمینارهای مجازی با پخش مستقیم هستند ، که در آنها محتوای آموزشی یا آموزنده ای ارائه می دهید. و به مشتریان این امکان را می دهید تا از هر کجا که هستند با شما تعامل داشته باشند.

کسب و کار اینترنتی در منزل

نویسنده متن در منزل

 1. نویسنده متن

نویسنده های تبلیغاتی همیشه مورد تقاضا هستند و مارک های بزرگ مبالغ قابل توجهی را برای فعالیت های تبلیغاتی موثر پرداخت خواهند کرد. کپی متقاعد کننده، جذاب و کاملاً گرامری می تواند مبالغ قابل توجهی برای شما به همراه داشته باشند.

 1. یک دوره آنلاین ایجاد و بفروشید

اگر در یک زمینه خاص متخصص هستید، می توانید یک دوره آنلاین تهیه کنید و با فروش آن به درآمد برسید.

 1. تجارت در بورس

برای فعالیت در زمینه بورس ضروری است که از قبل مهارت کافی را کسب کرده باشید.

 1. نرم افزار سفارشی بسازید

اگردر زمینه طراحی و توسعه نرم افزار تخصص دارید، می توانید با تولید نرم افزار اختصاصی برای مشتریان، درآمد قابل توجهی کسب کنید.

 1. مشاور سئو

سئو مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است و شامل بهینه سازی محتوای وب سایت، با هدف کلی اطمینان از رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجو است. رتبه بندی باعث افزایش بازدید وب سایت و افزایش فروش می شود. شما با همت و تلاش میتوانید در این زمینه تخصص پیدا کنید و از آن به عنوان یک کسب و کار اینترنتی در منزل که درآمد بالایی دارد استفاده کنید.

 1. تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی

رشد چشمگیر اینستاگرام باعث شده است تأثیرگذار بودن در شبکه های اجتماعی  یکی از پرسودترین و جذاب ترین مشاغل جدید باشد.

 1. طراح گرافیک

به عنوان یک طراح گرافیک، شما با مشتری خود کار خواهید کرد تا محتوای بصری تولید کنید که پیام نام تجاری خود را به مخاطبان خود منتقل کند.

 1. خرید و فروش کتابهای دست دوم

کتاب ها همیشه مورد تقاضا هستند و علی رغم معرفی کتاب های الکترونیکی، کتاب های چاپی همچنان محبوبیت بیشتری نسبت به همیشه دارند. بیشتر اوقات، رمان ها یک بار خوانده می شوند و کنار گذاشته می شوند یا در قفسه ذخیره می شوند. با خرید و فروش کتاب های دست دوم می توانید درآمد مناسبی کسب کنید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.